fbpx

3 otázky, ktoré Vašej firme pomôžu prežiť pandémiu.

ako zvýšiť predaj bez investícií

Pandémia a vládne opatrenia spôsobujú nemalé komplikácie v podnikaní a spôsobe života, ktorý sme doteraz viedli. Osobitnou kapitolou je dopad na podnikateľské prostredie. V tomto článku si predstavíme spôsob ako znížiť dopad na Vaše podnikanie a zvýšiť predaj bez investícií .

Kvôli opatreniam sa množstvo firiem dostalo do nezávidenia hodnej situácií. Vo svojom okolí pozorujeme voľné obchodné priestory po firmách, ktoré pod vplyvom opatrení boli nútené ukončiť prevádzku. Príkladom toho je Hlavná ulica v Košiciach, odkiaľ sa stratilo hneď niekoľko ikonických spoločností, ktoré boli súčasťou každodenného života Košičanov po mnoho rokov.

S postupným uvoľňovaním opatrení a návratom do normálneho života vznikajú otázky na ktoré by mali majitelia prevádzok reagovať.

Ako zákazníkovi:

  • dať vedieť, že máme otvorené a sme tu pre neho?
  • ako mu ponúknuť svoj produkt, alebo službu?
  • ako získať zákazníka v blízkosti firmy a navigovať ho na predajňu?

Tieto otázky sme si kládli aj my a preto sme pripravili pre podnikateľov a ich firmy portál zKosic.sk, ktorý prináša odpoveď, ako zvýšiť predaj bez investícií.

zKosic.sk

zKosic.sk je moderný, marketingový nástroj, ktorý pomôže ľuďom nájsť to čo hľadajú v blízkosti miesta, kde sa nachádzajú a oveľa viac.

Kľúčové vlastnosti systému zKosic.sk

Ďalej si ukážeme, ako môžete využiť náš web vo svoj prospech a zvýšiť predaj bez investícií. Podotýkam, že uvedené služby sú poskytované zadarmo.

Zoznam firiem

Zoznam firiem je silný nastroj pre lokálne firmy. Už minule sme písali článok o tom, čo si myslia špecialisti na marketing o takýchto weboch.

Niekoľko kľúčových charakteristík:

  • Registráciou firmy na zKosic.sk sa dostanete na mapu. Umožníte ľudom nájsť Vašu prevádzku na základe ich polohy a služieb, o ktoré majú záujem.
  • Pomocou Google mapy ich môžete navigovať priamo do predajne .
  • Môžete ich informovať o otváracích hodinách, opatreniach a produktoch, či službách, ktoré poskytujete.
  • Umožníte im jedným kliknutím Vás kontaktovať.

Príklad využitia:

Ján dostal defekt na svojom osobnom automobile. Pomocou mobilného telefónu a stránky zKosic.sk vyhľadá vo svojom najbližšom okolí otvorený pneuservis. Kliknutím na tel. číslo autoservisu uskutoční hovor, kde sa informuje, či sa môže dostaviť s vozidlom. Systém mu vybral najbližší pneuservis v okolí na základe jeho polohy. Ján je spokojný, že využil službu zKosic.sk, pretože autoservis nie je ďalej ako počet kilometrov určených výrobcom pre dojazd s defektom a tak môže prísť do servisu na vlastnom aute. Ján je rád, pretože ušetrí peniaze za odťah vozidla. Kliknutím na tlačidlo naplánovať cestu na svojom mobilnom zariadení vyhľadá najbližšiu možnú trasu do servisu. Systém zKosic.sk prostredníctvom navigácie Google dovedie Jána až na miesto, kde mu pneumatiku vymenia.

Zoznam udalosti

Zoznam udalosti Vám umožňuje vytvárať podujatia, ako sú koncerty, divadelné premiéry a iné spoločenské aktivity.

Špeciálne ponuky

Vám umožnia informovať zákazníkov o zaujímavých produktoch a službách. Patria sem informácie o nových produktoch, službách, výpredajoch či iných akciach.

Ako začať používať zKosic.sk a zvýšiť predaj

V prvom rade je potrebné sa zaregistrovať na tejto stránke. Po registrácií Vám príde email, ktorým si aktivujete konto. Následne sa prihlásite do systému a v pravom hornom rohu vyberiete možnosť pridať. Následne bude presmerovaný do administrátorskej časti, kde si môžete vytvárať:

  • špeciálne ponuky – zvýhodnené a zaujímavé produkty, alebo služby
  • položky – firmy a iné zaujímavé miesta, ako napr. galérie, múzeá, športové ihriská a podobne
  • events pro – udalosti

Related Articles

Responses

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *