fbpx

Prečo využívať služby zKosic.sk

zKosic.sk je online adresár, resp. zoznam firiem, ktorý umožňuje potencionálnym zákazníkom vyhľadávať produkty a služby vo svojej blízkosti. Vďaka našej bezplatnej službe môžete zaregistrovať svoju firmu do adresára firiem, pridať otváracie hodiny, adresu na mape, kontaktné údaje ako email a telefónne číslo a popis Vášho podniku, alebo firmy.

Príklad využitia katalógu firiem

Ján ma dôležité jednanie v Košiciach. Počas cesty dostal defekt na svojom osobnom automobile. Keďže nie je z Košíc, v meste sa veľmi dobre neorientuje. Pomocou mobilného telefónu a katalógu zKosic.sk vyhľadá vo svojom najbližšom okolí otvorený pneuservis. Kliknutím na tel. číslo autoservisu uskutoční hovor, kde sa informuje, či sa môže dostaviť s vozidlom. Systém mu vybral najbližší pneuservis v okolí na základe jeho polohy. Ján je spokojný, že využil bezplatnú službu zKosic.sk, pretože autoservis nie je ďalej ako počet kilometrov určených výrobcom pre dojazd s defektom a tak môže prísť do servisu na vlastnom aute. Ján je rád, pretože ušetrí čas a peniaze za odťah vozidla. Kliknutím na tlačidlo naplánovať cestu na svojom mobilnom zariadení vyhľadá najbližšiu možnú trasu do servisu. Systém zKosic.sk prostredníctvom navigácie Google dovedie Jána až na miesto, kde mu pneumatiku vymenia.

Pozrite si, čo si myslia špecialisti z Googlu:

Miestna inzercia vám ponúka skvelé možnosti – napríklad zacielenie reklamného posolstva na osoby, ktoré sú fyzicky v blízkosti vášho obchodu.

Pozrite si, čo si myslia špecialisti z Googlu o online adresároch

Prečo teda inzerovať svoj biznis na zKosic.sk?

  • základný balíček služieb je zadarmo a umožní:
  • Vám pridať svoju firmu do katalógu firiem
  • zobraziť Vašu firmu na Google mapách
  • navigovať zákazníka z miesta, kde sa nachádza k Vám
  • informovať zákazníkov o otváracích hodinách
  • kontaktovať Vás jedným kliknutím
  • okrem toho získate možnosť vytvárať nastávajúce udalosti
  • a špeciálne ponuky vďaka ktorým, sa ľudia dozvedia viac o Vaších konkrétnych produktoch a ich cenách

Ak máte záujem o službu registrovať sa, alebo dozvedieť sa viac, môžete tu.

Related Articles

Responses

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *